Asystentki stomatologiczne

Asystentki stomatologiczne – Bronowice i Kraków

Natalia Kwiecień

Asystentka Stomatologiczna
Fizjoterapeuta

asystentki-stomatologiczne-anna-rekawek

 

Absolwentka studiów licencjackich I stopnia na kierunku Fizjoterapia. Ukończyła także szkołę dla asystentek stomatologicznych. Otwarta na nowe wyzwania, chętnie bierze udział w rozmaitych szkoleniach dla asystentek i rejestratorek medycznych także z zakresu psychologii relacji zawodowych i kontaktu z Pacjentem. Niezastąpiona w pracy. Doskonale zorganizowana i skoncentrowana w czasie zabiegów. Ogromnie ceniona przez Zespół Lekarzy za poczucie humoru i entuzjazm.

Pozazawodową pasją Pani Natalii są góry. Jest miłośniczką górskich wędrówek i literatury o tematyce górskiej.

Mgr Anna Rękawek

Asystentka Stomatologiczna

asystentki-stomatologiczne-anna-rekawek

 

Absolwentka kierunku Inżynieria Biomedyczna- specjalność Inżynieria Biomateriałów AGH w Krakowie. Odbyła praktyki zawodowe w laboratorium analitycznym i dziale technicznym szpitala oraz staż w Zakładzie Protetyki Ortopedycznej i Sprzętu Rehabilitacyjnego gdzie doskonaliła swoje umiejętności w zakresie kontaktu z pacjentem. Ukończyła liczne szkolenia dla asystentek stomatologicznych. W pracy zawsze kompetentna, spokojna i skoncentrowana. Pozytywne nastawienie, łagodne usposobienie, spokój i kompetencja to wielkie atuty Pani Ani. Wolny czas spędza czytając literaturę fantastyczną lub układając puzzle.

Iwona Dobrzańska

Dyplomowana Asystentka Stomatologiczna,
Mgr Technologii Żywności


asystentki-stomatologiczne-iwona-dobrzanska


Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, gdzie z powodzeniem obroniła pracę magisterską uzyskując tytuł mgr Technologii Żywności. Ukończyła także szkołę medyczną, gdzie zdobyła wiedzę i umiejętności praktyczne potwierdzone egzaminem i dyplomem Asystentki Stomatologicznej. W zawodzie Asystentki pracuje już ponad 10 lat. Obecnie jest Pracownikiem Instytutu Stomatologii Collegium Medicum UJ, gdzie czynnie asystuje przy zabiegach z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Przez Lekarzy i Pacjentów  Specjalistycznego Centrum Stomatologii „Zarzecze” ceniona za profesjonalizm, poczucie humoru, uśmiech i ciepło.

Wolne chwile chętnie spędza z rodziną i przyjaciółmi.