Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej Specjalistycznego Centrum Stomatologii „Zarzecze”.

Nasza klinika zlokalizowana jest w Krakowie w Bronowicach, tuż przy trasie spacerowej „Młynówka Królewska”, w pobliżu wieżowców Galileo, Newton, Edison i Pascal.

Proponujemy Państwu kompleksową, wielospecjalistyczną, opiekę stomatologiczną w miłej i przyjaznej atmosferze. W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi utrzymane były na jak najwyższym poziomie. Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie. Rozumiejąc, że każdy z nas ma inne potrzeby zawsze staramy się przedstawić Państwu kilka możliwych wariantów leczenia, które szczegółowo omawiamy. Ostateczną decyzję co do wyboru metody leczenia dentystycznego podejmuje zawsze Pacjent w porozumieniu z lekarzem prowadzącym. Dbamy o to, aby zawsze proponować konkurencyjne ceny naszych usług. Priorytetem jednak zawsze jest dla nas długoterminowość efektów leczenia dentystycznego. Jak ją osiągnąć?

  1. Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatne badanie u stomatologa
  2. Bądź konsekwentny – zrealizuj swój indywidualny, dostosowany do Twoich możliwości czasowych plan leczenia
  3. Odwiedzaj nas co 6 miesięcy . W jakim celu? Po zrealizowaniu planu leczenia wszystkich naszych Pacjentów zapraszamy na regularne, bezpłatne badania kontrolne a także profesjonalne zabiegi profilaktyczne.

Specjalistyczne Centrum Stomatologii „Zarzecze” – „Zdrowe zęby na długo…”

Serdecznie zapraszamy!