Lekarze Stomatolodzy

Lekarze Stomatolodzy – Bronowice i Kraków

Poniżej prezentujemy doświadczony zespół naszych lekarzy.

Dr Edyta Gotkiewicz-Cichoń

Specjalista Protetyki Stomatologicznej, Lekarz medycyny estetycznej
Kierownik Specjalistycznego Centrum Stomatologii „Zarzecze”

lekarze-edyta-gontkiewicz

Lekarz z ponad 10-letnim stażem pracy zawodowej. Absolwentka klasy dwujęzycznej z wykładowym językiem angielskim VI LO im. A. Mickiewicza w Krakowie. Studia stomatologiczne odbyła na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Już w czasie studiów rozwijała zainteresowania związane z protetyką stomatologiczną aktywnie uczestnicząc w pracach Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze Protetyki Instytutu Stomatologii. Przez ostatnie lata studiów studiowała w trybie indywidualnym z przedmiotem wiodącym protetyką stomatologiczną pod kierownictwem prof. S. Majewskiego. Odbyła praktykę w GKT Dental College w Londynie. W latach 2008-2012 była pracownikiem Konsultacyjnej Poradni Protetyki Stomatologicznej Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie, gdzie odbywała specjalizację z protetyki stomatologicznej zakończoną  Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnego, za którego wynik otrzymała nagrodę Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Jest autorką publikacji: „Celowość, specyfika i możliwości leczenia protetycznego dzieci”. Członek European Prosthodontic Association, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Drugą pasją Dr Gotkiewicz- Cichoń, zarówno zawodową jak i prywatną, jest medycyna estetyczna. Ukończyła dwuletnie studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti- Aging w Warszawie pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Możliwości praktycznego wykorzystania różnych technik zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej pozwala na bardziej holistyczne podejście do Pacjenta stomatologicznego i Jego problemów natury estetycznej. Zwolenniczka naturalnego wyglądu i subtelnych, stopniowych zmian bez efektu nagłej i drastycznej „metamorfozy”.

W Specjalistycznym Centrum Stomatologii „Zarzecze” zajmuje się:

 • kompleksowym leczeniem protetycznym,
 • leczeniem zaburzeń czynnościowych stawów skroniowo- żuchwowych i mięśni żucia,
 • leczeniem kanałowym pod mikroskopem,
 • leczeniem ogólnostomatologicznym
 • medycyną estetyczną

Jej pasje pozazawodowe skupiają się wokół sportów takich jak: bieganie, jazda na rolkach, narciarstwo. W wolnych chwilach chętnie bierze udział w zawodach biegowych na długich dystansach. Gotowanie dla rodziny i przyjaciół to drugie, bardzo użyteczne hobby 🙂

Kompetencje

STOMATOLOGIA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 

Dr Magdalena Tlałka

Lekarz dentysta, w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją

lekarze-magdalena-tlalka

Absolwentka szkoły muzycznej i I LO im. B. Nowodworskiego w Krakowie. Ukończyła Oddział Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szczególnie interesuje się nowoczesnym leczeniem kanałowym (endodoncja) i stomatologią estetyczną. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach nieustannie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Kompetencje

 

Dr Anna Baran – Wójcik

Lekarz dentysta

lekarze-logo

Absolwentka Oddziału Lekarsko – Dentystycznego Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności praktyczne uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów i wykładowców.

W Specjalistycznym Centrum Stomatologii Zarzecze Dr Anna Baran – Wójcik zajmuje się:

 • diagnostyką i leczeniem dzieci i młodzieży
 • profilaktyką,
 • stomatologią zachowawczą,
 • leczeniem endodonycznym (kanałowym)

Wolne chwile spędza podróżując i aktywnie wypoczywając.

Kompetencje

 

Dr Justyna Lemejda

Lekarz dentysta

lekarze-logo

Lekarz oddziału stomatologii

Kompetencje

 

Dr Tomasz Marecik

Specjalista Chirurg Szczękowo- twarzowy

lekarze-logo

Lekarz oddziału stomatologii

Kompleksowe leczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo- twarzowej:

 • ekstrakcje (usuwanie zębów)
 • usuwanie zatrzymanych zębów mądrości
 • zabiegi resekcji korzeni zębów
 • mikrochirurgia
 • implanty
 • augmentacje (zabiegi sterowanej regeneracji kości)

Kompetencje