Asystentki stomatologiczne

Justyna Kłysewicz

Dyplomowana Asystentka Stomatologiczna

Mgr pedagogiki  

 

Wykwalifikowana asystentka stomatologiczna z sześcioletnim stażem. W ramach przygotowania do pracy w zawodzie ukończyła półtoraroczne studium w Wielkiej Brytanii oraz liczne szkolenia już podczas pracy w celu pogłębienia swojej wiedzy oraz doskonalenia swoich umiejętności.

Kilkuletni pobyt poza granicami Polski gdzie doskonaliła swoje umiejętności lingwistyczne umożliwił jej zdanie państwowego egzaminu językowego w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu swobodnie posługuje się językiem angielskim w mowie i w piśmie.

Pani Justyna jest również absolwentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika z czteroletnim stażem pracy w zawodzie. Warsztat nauczycielski szlifowała ucząc w szkole, opiekując się dziećmi w klubach pozaszkolnych, oraz przez indywidualną pracę z osobami potrzebującymi wsparcia.

Dzięki wysokiej empatii, byciu dobrym słuchaczem i wieloletniemu doświadczeniu pedagogicznemu łatwo nawiązuje kontakt z najmłodszymi pacjentami oraz efektywnie współpracuje z osobami z fobiami dentystycznymi.

 

Anna Ornat

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna

personel_zarzecze_net_25_gontkiewicz

Absolwentka Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł technika architektury krajobrazu. Ukończyła także szkołę medyczną, gdzie zdobyła wiedzę i umiejętności praktyczne potwierdzone egzaminem państwowym i dyplomem Higienistki Stomatologicznej. Ogromnie ceniona przez Pacjentów i zespół Lekarzy za profesjonalizm, pogodę ducha i doskonałą organizację pracy. Zawsze pomocna i uśmiechnięta, wszystkich Pacjentów otacza opieką. Jej hobby to dalekie podróże, taniec towarzyski i kino.

Iwona Dobrzańska

Dyplomowana Asystentka Stomatologiczna,
Mgr Technologii Żywności


personel_zarzecze_net_19_gontkiewicz


Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, gdzie z powodzeniem obroniła pracę magisterską uzyskując tytuł mgr Technologii Żywności. Ukończyła także szkołę medyczną, gdzie zdobyła wiedzę i umiejętności praktyczne potwierdzone egzaminem i dyplomem Asystentki Stomatologicznej. W zawodzie Asystentki pracuje już ponad 10 lat. Obecnie jest Pracownikiem Instytutu Stomatologii Collegium Medicum UJ, gdzie czynnie asystuje przy zabiegach z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Przez Lekarzy i Pacjentów  Specjalistycznego Centrum Stomatologii „Zarzecze” ceniona za profesjonalizm, poczucie humoru, uśmiech i ciepło.

Wolne chwile chętnie spędza z rodziną i przyjaciółmi.